V Regata Ciutat de Cambrils - I Trofeu cadena SER

Finalitza la millor edició de la V regata Ciutat de Cambrils - I Trofeu Cadena SER amb 164 regatistes.

Gràcies al gran esforç que ha dut a terme aquest any el CN Cambrils, durant el passat cap de setmana es va celebrar la millor edició de la regata d'optimist que cada any organitza el nostre Club.

Aquesta regata tanca un mes d'octubre que ha estat ple d'activitats esportives amb el Campionat de Catalunya de Curricà, el N2 de Laser i la regata social de J80.

A mar, tot i que el vent no va posar les coses fàcils, es van poder realitzar 11 de les 12 proves programades, les instant unsecured loans sis del Grup 1 i cinc del Grup 2.

La regata va comptar amb el patrocini de la Cadena SER unsecured loans with bad credit i la col.laboració de La Caixa, Nestlè, Bonka, Disfruta i Verdura, Coca-Cola, Roc Blanc Hotels, Aragonés Transports, Campa Biodiésel, Bon Port Serveis Nàutics, Cambrils Charter i Metge Sense Fronteres, a més del suport de l'Àrea de Turisme i l'Àrea d'Esports de l'Ajuntament de Cambrils, la Federació Catalana de Vela, Ports de la Generalitat i la Diputació de Tarragona.

A terra, l'espai guanyat amb la carpa va permetre a pares i acompanyants gaudir d'una nova zona d'espera i esbarjo i, al Club, poder organitzar una entrega de premis multitudinària que va comptar amb la presència de la regidora de Turisme de Cambrils, Sra. Ana lópez; el director del Programa "Hora L" de la Cadena SER, Sr.JosepCartanyà; el delegat de La caixa, Sr. Carles Gàlvez; el delegat comercial de Disfruta & Verdura, Sr. Toni Campillo i el president del CN Cambrils, Sr. Joaquim Oliva.

Per últim, el CN Cambrils vol agraïr a tots els participants la seva assistència i esportivitat.

Classificacions grup_1

Classificacions grup_2

Instagram

instaclubnaut

  • Català
  • Español
  • English

banner-clientes

Totes les notícies al

imatge magazine

FacebookFlickr

blogweb